Nöroloji

using-cut-out-lifestyle-urban-uniform

Nöroloji Bölümü

Beyin ve Sinir Sistemi Sağlığınızı Korumak İçin Uzman Bakım

Hastanemizin nöroloji bölümü, beyin, omurilik, periferik sinirler ve kaslarla ilgili çeşitli sağlık sorunlarının teşhis ve tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır. Deneyimli nörologlarımız, hastalarımızın nörolojik rahatsızlıklarını en etkili şekilde yönetmek için güncel tıbbi bilgi ve teknolojiyi kullanır.

Nöroloji bölümümüz, baş ağrısı, epilepsi, inme, multiple skleroz, Parkinson hastalığı, migren, Alzheimer hastalığı, sinir sıkışmaları, uyku bozuklukları ve diğer nörolojik rahatsızlıklar gibi çeşitli durumlarla ilgilenir. Hastalarımızın genel sağlık durumunu değerlendirir, semptomları analiz eder ve uygun tanı testleri (manyetik rezonans görüntüleme, bilgisayarlı tomografi, elektromiyografi vb.) kullanarak kesin teşhis koyarlar.

Tedavi planları, hastanın durumuna ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilir. İlaç tedavisi, fizik tedavi, rehabilitasyon, sinir blokajları ve cerrahi müdahaleler gibi çeşitli tedavi seçenekleri kullanılır. Hastalarımızın sağlık ve refahını en üst düzeye çıkarmak için multidisipliner bir yaklaşım benimseriz.

Sağlıklı bir beyin ve sinir sistemi, genel sağlığınızın temelidir. Nöroloji bölümümüz, hastalarımızın nörolojik sağlığını korumak ve iyileştirmek için burada.