Ortopedi ve Travmatoloji

freepik-export-20240430163831yHwE

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü

Hareket Özgürlüğünüzü Geri Kazandırın

Hastanemizin ortopedi ve travmatoloji bölümü, kemikler, eklem ve kaslarla ilgili rahatsızlıkların teşhis ve tedavisinde uzmanlaşmıştır. Deneyimli ortopedi uzmanlarımız, hastalarımızın hareket kabiliyetini geri kazanmalarına ve aktif bir yaşam sürmelerine yardımcı olur.

Ortopedi bölümümüz, kırıklar, çıkıklar, eklem hastalıkları, omurga sorunları, spor yaralanmaları, dejeneratif eklem hastalıkları (örneğin, osteoartrit), romatizmal hastalıklar ve diğer ortopedik durumlarla ilgilenir. Her hasta için kişiye özel bir tedavi planı oluşturarak, en uygun tedavi yöntemini belirleriz.

Modern teşhis yöntemleri kullanarak, hastalarımızın durumunu doğru bir şekilde değerlendirir ve en etkili tedaviyi sağlarız. Fizik muayene, radyolojik görüntüleme (röntgen, manyetik rezonans görüntüleme, bilgisayarlı tomografi) ve gerekirse laboratuvar testleri ile hastalarımızın durumunu tam olarak anlarız.

Tedavi seçenekleri arasında cerrahi müdahaleler, fizik tedavi, rehabilitasyon, ilaç tedavisi, enjeksiyonlar ve ortez/destekleyici cihazlar bulunabilir. Amacımız, hastalarımızın ağrılarını azaltmak, fonksiyonel kapasitelerini artırmak ve yaşam kalitelerini yükseltmektir.

Sağlıklı bir hareket, hayat kalitesini artırır. Ortopedi ve travmatoloji bölümümüz, hastalarımıza hareket özgürlüğünü geri kazandırmak için burada. Size en iyi ortopedik bakımı sunmak için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz.